Cześć!

Jesteśmy domem produkcyjnym w samym sercu Warszawy. Rozwijamy się od 2012 roku, pracując na rynku polskim i międzynarodowym. Kochamy tę pracę, bo produkcja to nasza pasja. Działamy jako teamy i wierzymy we współpracę, zwłaszcza taką długofalową, która pozwala na zbieranie wspólnych doświadczeń i świetne efekty. Dlatego dla nas Klienci są Partnerami, a relacje z nimi – bezcenne. Pracujemy z agencjami reklamowymi i kreatywnymi, producentami w Polsce i zagranicą. Jak widzisz, cenimy stałość, pracę w skupieniu, ale lubimy też challenge. Jesteśmy Highnoon.

Produkcja

na tym znamy się najlepiej. Dbamy, by nasi Partnerzy czuli pewność, że pracuje dla nich dobrana, doświadczona i solidna ekipa, na wszystkich etapach – od briefu i PPM-u po emisję spotów czy przygotowanie proofów do druku.

Produkujemy filmy reklamowe i sesje fotograficzne – od kameralnych przedsięwzięć po wielodniowe kreacje w wielu lokacjach. Tworzymy wysokiej jakości treści do mediów tradycyjnych i digitalowych, a nasze produkcje to elementy nagradzanych kampanii ATL-owych i BTL-owych.

Mamy know-how

Pracujemy na najnowszym sprzęcie w standardach światowych. Mamy kompetencje i wsparcie perfekcyjnie zgranego zespołu – pracujemy wyłącznie z profesjonalistami, bez względu na skalę projektu czy szerokość geograficzną. Bo na tym naszym zdaniem polega dobra produkcja – na dbaniu o nawet najmniejszy szczegół na każdym etapie. Team tworzymy z najlepszymi, zawsze dobranymi pod kątem potrzeb naszych Partnerów. Do tej pory pracowaliśmy m. in. z: Neutrogena, Listerine, Sudafed, Nicorette, Magnum, McLaren, Aston Martin, Rolls – Royce, BMW, Unilever, Mondelez, Gillette, Okocim, Kasztelan, Perła, Kaktus, Fronei, Kaufland.

Mamy zaplecze post-produkcyjne/techniczne

Realizujemy projekty od a do zet, gwarantując Partnerom opiekę na wszystkich etapach realizacji. Czy to pre-produkcja, produkcja czy post-produkcja, jedno jest pewne – pracujemy zawsze z zawodowcami. Z doświadczenia wiemy, że najlepsze efekty przynosi ścisła współpraca na miejscu. Łącząc siły z najlepszymi w kraju, post-produkujemy, jesteśmy wielokrotnie nagradzanymi za swoje projekty.

Dostarczamy szeroki wachlarz produktów

Photo / Print – sesje fotograficzne produkujemy zarówno równolegle z pracą nad filmem reklamowym dla danej marki czy produktu, jak i niezależnie. Jak zawsze, zapewniamy udział najlepszych artystów – fotografów z asystentami, art directorów, stylistów i postproducentów, oraz sprzętu, studiów i lokacji. Produkowaliśmy sesje fotograficzne w Polsce i zagranicą.

Digital content – jesteśmy doskonale przygotowani do produkcji treści digital, również we własnym studiu. Zapewniamy offline na platformie macpro – kolor korekcja na panelu DaVinci Resolve, ekrany referencyjne Apple Retina display. Następnie online i przygotowanie plików w jakości i formatach, których oczekuje Twój dom mediowy.

Branded content – kreujemy treści dla brandów. Mamy  doświadczenie w produkcji spotów reklamowych dla marek z szeregu branż, przy współpracy z uznanymi teamami kreatywnymi i scenarzystami. Efekty naszej pracy aktywnie wzmacniają budowanie marki w takich kanałach jak telewizja, film, online (Fb, Instagram, Youtube), digital signage i video-out-of-home.

Myślimy długofalowo

Pracujemy z koncentracją na efekcie końcowym. Zawsze. Dlatego angażujemy się w długofalowe budowanie wizerunku marek naszych Partnerów. Produkcja kampanii produktowych i wizerunkowych jest naszym wkładem w rozwój marek – zależy nam, by to były stałe relacje.

W Highnoon jesteśmy teamem.

Pracujemy z pasją, inspirujemy się nawzajem i wspieramy, przy każdym projekcie doskonaląc nasze umiejętności. Założycielem i managerem Highnoon jest Błażej Baar, który na koncie ma kilkaset zrealizowanych produkcji filmowych i sesji zdjęciowych. Sztuka i produkcja reklamy to jego prawdziwe pasje. Wierzy, że tylko stały rozwój i totalne zaangażowanie przynoszą efekty. Dumny z teamu. Perfekcjonista. Dba o każdy projekt, i ten mniejszy, i największy.

Mamy na koncie nagrody:

CANNES

Błażej produkował na potrzeby marki McDonald’s (agencja DDB&Tribal), której kampania (Hamburger Timetable) w 2012 r. zdobyła na Cannes Lions dwa srebrne medale w kategorii Media Lions i brązowy, w kategorii Promo Lions. Była ona również nominowana w kategorii Outdoor Lions i Direct Lions.

GOLDEN DRUM

Kampanię McDonald’s nagrodzono na festiwalu w Portoroż – Grand Prix Golden Drum w kategorii Direct, Golden Drum w kategorii Outdoor i Golden Drum w kategorii Innovative. Do tego był srebrny medal na festiwalu Eurobest w kategorii Outdoor i brązowy w kategorii Media, oraz brąz na festiwalu Epic za Intercontinental Advertising.

MARKA ROKU MEDIA & MARKETING POLSKA

Sukces brandu, dla którego produkujemy, jest dla nas samych zawsze sukcesem. Jesteśmy dumni z marki Okocim, którą magazyn Media & Marketing Polska nagrodził tytułem MARKA / MARKETER ROKU!  Nasze doświadczenie i zaangażowanie stało się częścią tego sukcesu.

ONIROS

Dream Big! Miło nam poinformować, że teledysk Motyle, który stworzyliśmy i wyprodukowaliśmy znalazł się wśród finalistów miedzynarodowago konkursu Oniros Film Awards w kategorii Monthly Edition Best Music Video. Jesteśmy wdzięczni, że nasza praca została wyróżniona a wszystkim twórców ślemy wielkie podziękowania za zaangażowanie i ambicję, która przyczyniła się do sukcesu!

KTR

Pierwsze zgłoszenie do KTRów i od razu brąz! Ukłony dla Piotr Krygier Duit za piękno kompozycji idealnie zaadresowanej pod całą kampanię. Dziękujemy Twórcom i ekipie i Agencji Przestrzeń za mega pracę oraz Klientowi – Neutrogena za zaufanie i wspólny sukces. Dziękujemy również jurorom za to, że nas docenili.

EFFIE

Zobaczcie nagrodzoną brązowym #Effie2021 w kategorii Uroda i Pielęgnacja, kampanię ListerinePolska „Niektóre sprawy proszą się o dokończenie”